Wskazówki, dotyczące inwestowania


Listopad 12, 2018

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynamy własną karierę, zbliżamy się do wieku emerytalnego, czy jesteśmy w środku złotego wieku, oznacza to, że zaczęliśmy myśleć o swojej finansowej przyszłości i o tym, jak rozsądnie sobie radzisz z naszym kapitałem, abyśmy dzięki niemu mogli osiągać większy zysk.

Podstawowe wskazówki

Nikt nie zaczyna nawiązywać współpracę z ekspertem, jeśli naprawdę nie chce zacząć naprawdę zainwestować. Nawet najlepsi inwestorzy na świecie byli kiedyś tam, gdzie jesteśmy teraz.

Zacznijmy od dwóch podstawowych pytań:

  • Gdzie powinieneś zacząć?
  • Jak zacząć?

Wymiana walut jest tutaj błyskawiczna.

Te dwa pytania mogą wydawać się zniechęcające, szczególnie jeśli spotkamy się z zastraszającymi warunkami inwestowania – takimi jak stosunek ceny do zysku (wskaźnik p / e), kapitalizacja rynkowa i zwrot z kapitału własnego. Ale rozpoczęcie inwestowania nie jest tak przerażające, jak mogłoby się wydawać. Kantor online oferuje swoim użytkownikom wyjątkową prowizję.

Pierwszym krokiem inwestycyjnym jest ustalenie, które typy aktywów chcemy posiadać. Inwestowanie polega na rozmieszczeniu pieniędzy z oczekiwaniem na odzyskanie w przyszłości większej ilości pieniędzy – co, biorąc pod uwagę czas, dostosowując się do ryzyka i uwzględniające inflację, daje zadowalającą roczną stopę wzrostu, szczególnie w porównaniu ze standardami uznawanymi za „dobrą” inwestycję. Dobrym rozwiązanie może być nabycie aktywów produkcyjnych.

Aktywa produkcyjne

Aktywa produkcyjne to inwestycje, które wewnętrznie zrzucają nadwyżkę pieniędzy z jakiegoś rodzaju działalności. Na przykład, jeśli kupimy obraz, nie jest on zasobem produkcyjnym. Za sto lat nadal będziemy tylko właścicielem obrazu, który może, ale nie musi być wart mniej lub więcej pieniędzy. (Możesz jednak przekształcić go w quasi-produktywny zasób, otwierając muzeum i przyjmując za niego opłatę wstępu.)

Wymiana walut online jest tutaj bardzo prosta. Z drugiej strony, jeśli kupisz apartamentowiec, nie tylko będziesz mieć budynek, ale cała gotówka, którą otrzymamy z czynszu i dochodu z usług w ciągu tego stulecia. Nawet jeśli budynek zostanie zniszczony po dziesięciu latach, nadal mamy przepływy pieniężne z dziesięciu lat działania – które mogłeś wykorzystać do wsparcia swojego stylu życia, przekazać na cele charytatywne lub reinwestować w inne możliwości. Internetowy kantor wymiany walut gwarantuje bezpłatne wymiany w złotówkach do wszystkich banków w Polsce.

Każdy rodzaj aktywów produkcyjnych ma swoje wady i zalety, wyjątkowe dziwactwa, tradycje prawne, zasady podatkowe i inne istotne szczegóły. Mówiąc ogólnie, inwestycje w aktywa produkcyjne można podzielić na kilka głównych kategorii. Są trzy najczęstsze rodzaje inwestycji: akcje, obligacje i nieruchomości.

Related posts